Dnes je úterý 21. 05. 2019, svátek má Monika. |


icon Facebook | Vyhledávání na stránkách

Nacházíte se: Aktuality » Republiková soutěž Medvědí stezkou

Aktuality

 

Vyhledávání

Vyhledávání
Aktuality:
Měsíc:
Rok:
 

picture

Republiková soutěž Medvědí stezkou

Vloženo 11. 06. 2018 16:47:03 | Autor: Viha

Soutěž pořádala Komise cvičení a pobytu v přírodě MR ČASPV v Horním Bradle - rekreační zařízení Tesla, 8. - 10. 6. 2018.


Do Horního Bradla v Pardubickém kraji přijely výpravy z devíti krajů našeho spolku České asociace Sport pro všechny. V sobotní republikové soutěži  startovalo 134 dvoučlenných hlídek od mladších žáků II po dorostence (celkem 4 kategorie dívek a chlapců). Všichni si prověřili úroveň znalostí a dovedností z oblasti cvičení a pobytu v přírodě: lanové aktivity, zdravovědu, vlastivědu, nauku o přírodě, míření - střelbu z praku, součinnost týmu, tábornické dovednodti, odhad vzdálenosti, silové schopnosti, orientaci v terénu. V soutěži  se objevily také úkoly v souvislosti s oslavami 100 let výročí vzniku samostatné republiky. Náš spolek sdílí při svých činnostech v letošním roce tento významný historický milník v dějinách samostatnosti naší republiky. Účastníci, kteří nezávodili měli možnost využít nabídku pohybových aktivit v rekreačním areálu, jako například: bazén včetně welness, hřišť na míčové hry, bowling apod. Příjemným doplňkovým programem byl i noční orientační běh (NOB). Ten absolvovalo přibližně padesát hlídek s čelovkami. Soutěžící se postupně nořili do tmy a vytvářeli v okolí areálu kouzelný obraz podobný "Svatojánské noci". Prostě všichni si přišli na své, protože závodili v náročných a zábavných činnostech a v dalších pohybových aktivitách  se vydováděli do sytosti.

Děkujeme také sponzorům, kteří poskytli finanční příspevky a věcné ceny: Lesy ČR, Boline product s.r.o., Dr. Pheitner Prag s.r.o.

 Poděkování si zaslouží přihlášení účastníci s jejich vedoucími a dále všichni organizátoři a rozhodčí, kteří pomáhali členům komise CPP  a ty v tomto případě nelze opomenout, protože dohromady vytvořili skvělou a profesionální atmosféru na víkendové akci republikového formátu.

Výsledkové listiny k hlavní soutěži SMP Medvědí stezkou a nočnímu orientačnímu běhu (NOB) naleznete umístěnou trvale na odkazu:

http://www.caspv.cz/cz/cinnosti-komise-metodicke-rady/komise-cviceni-a-pobytu-v-prirode/vysledky-soutezi-fotogalerie/

 

 

 

 

 

 

 
Martin Modl, 2009

Copyright © 2009 - 2019 | Česká asociace Sport pro všechny | spolek třetího tisíciletí

K provozování tohoto webu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace.