ČASPV (0)
Činnosti/komise Metodické rady
Komise školení
Aktuality
Komise zdravotní tělesné výchovy
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Subkomise psychomotoriky
Dokumenty komise
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
English Informations
Komise všeobecné gymnastiky
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Dokumenty komise
Výsledky soutěží SG, fotodokumentace
Výsledky soutěží T-G, fotodokumentace
Komise hudebně pohybových forem
Dokumenty komise
Tělovýchovná vystoupení
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Komise rekreačních sportů
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Výsledky soutěží - fotogalerie
Dokumenty komise
Komise cvičení a pobytu v přírodě
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Dokumenty komise
Výsledky soutěží - fotogalerie
Komise PD + RD
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Dokumenty komise
Komise žactva a mládeže
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Výsledky soutěží
Dokumenty, pravidla
Komise dospělých
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Komise seniorů
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Kraje/KASPV
Moravskoslezská KASPV
Výkonný výbor
Kalendář akcí
Aktuality
Jubilea
Regiony
RCSPV Ostrava
Odbory SPV
Tělovýchovná jednota Baník Ostrava,
HTJ Odra Ostrava,z.s.
Sport pro ženy Svinov,z.s.
TJ Sokol Ostrava-Nová Ves,z.s.
UNIE HLUBINA,z.s.
TJ Sokol Hrabůvka, z.s.
Sokol Pustkovec, z.s.
Sport klub Ostrava-Poruba 2
Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá,z.s.
Jóga v denním životě,z.s.
Spolek Sport pro všechny Ostrava, z.s.
Zápis VV
RCSPV Frýdek-Místek
Odbory SPV
TJ Slezan Frýdek-Místek
TJ VP Frýdek-Místek
SK Metylovice
TJ Sokol Palkovice
SSK Paskov
TJ Stará Ves n.O.
TJ Kunčice p.O.
RCSPV Karviná
Odbory SPV
Baník Karviná
Kovona Karviná
TJ Albrechtice
Slavoj Český Těšín
Baník Havířov
Slovan Havířov
TJ Depos Horní Suchá
Sokol Chotěbuz
Sokol Orlová/Poruba
Slavia Havířov/jóga
Slavia Havířov/ZTV
SK Slezan Orlová
SK SPV Havířov
TJ Lavina Těrlicko
SK Trend Třinec
Baby Club Česílko
RCSPV Bruntál
Odbory SPV
Studio Sport a Zdraví Rýmařov
RCSPV Nový Jičín
Odbory SPV
TJ Sokol Bartošovice
TJ Spartak Bílovec
TJ Klimkovice
ASK Tatra Kopřivnice
TJ Mošnov
TJ Nový Jičín
TJ Sokol Pustějov
TJ Sokol Rybí
TJ Kotouč Štramberk
ZRTV Žilina
ASPV Hladké Životice
TJ Odry
TJ Mořkov
RCSPV Opavsko
Odbory SPV
Sokol Bobrovníky
Sokol Horní Lhota
Sokol Kateřinky
Sokol Slavkov
Fotogalerie
Jarní sraz RCSPV Ostrava
Foto Cvičíme na hradě
Volejbal MsKASPV
Pódiové skladby MsKASPV
Soutěž CPP Medvědí stezka
Atletika PD+RD
Letní slavnosti Doubí 2010
Seminář seniorů Kunčice p.O.
Ostravský pohár v aerobiku
Kuželky RCSPV Ostrava
Sportovní gymnastika MsKASPV 2011
Foto Atletický čtyřboj MsKASPV
KUBB a WOODBALL RCSPV Ostrava
Dokumenty
Plzeňská KASPV
Výkonný výbor
Aktuality
Kalendář akcí
Fotodokumentace
Výsledky soutěží
Regiony
RCSPV Domažlice
Složení Rady RCSPV
Aktuality
Kalendář akcí
Odbory SPV
Sokol Kout
Sokol Osvračín
Sokol Postřekov
TJ Dynamo Horšovský Týn z.s.
RCSPV Klatovy
Složení rady RCSPV
Aktuality
Kalendář akcí
Odbory SPV
TJ Dolany
TJ Mochtín
SKP Okula Nýrsko
TJ Pačejov
TJ Sušice
TJ Klatovy
RCSPV Plzeň-město
Složení rady RCSPV
Aktuality
Výsledky soutěží
Kalendář akcí
odbory SPV
SK Plzeň Bolevec
TJ Božkov z.s.
TJ Košutka Plzeň,z.s.
TJ Lokomotiva
TJ Union
TJ Slavoj
TJ Spartak Škoda
Studio 22
FiT club Vitalita
Buri sports academy z.s
AE Klub Lady
Flik - Flak Plzeň
SK MG Slovan Plzeň
Junior Club
RCSPV Plzeň - venkov
Složení rady RCSPV
Aktuality
Výsledky soutěží
Kalendář akcí
Odbory SPV
TJ Sokol Dobříč
TJ Sokol Druztová
TJ Sport pro všechny Dýšina
Spartak Chrást
Pohyb Kaznějov
TJ Sokol Kozolupy
DIOSS Nýřany
TJ Tlučná
TJ Tatran Třemošná
TJ Sokol Vejprnice
TJ Zruč
Sokol Žichlice,spolek
Fit club Veronika
OSPV Chotěšov,z.s.
TJ Keramika Chlumčany,spolek
TJ Přeštice,z.s.
ASPV při ZŠ Starý Plzenec
TJ Sokol Šťáhlavice,z.s.
RCSPV Rokycany
Složení rady RCSPV
Aktuality
Výsledky soutěží
Kalendář akcí
Odbory SPV
TJ Hrádek
TJ Slovan Janov
TJ Spartak Strašice
SSK Stupno
TJ Všenice z.s.
FIT KLUB Zbiroh
RCSPV Tachov
Složení Rady RCSPV
Aktuality
Kalendář akcí
Odbory SPV
Sokol Bor
Aerobic live club
Středočeská KASPV
Výkonný výbor
Revizor účtu
Kalendář akcí
Aktuality
Fotogalerie
PARTNEŘI SKASPV
Regiony
RCSPV Benešov
vedení RC
akce RC
odbory RC
TJ Sokol Čechtice, spolek
Slavoj Čerčany, z.s.
Sokol Netvořice, z.s.
TJ Sokol Nesvačily, z.s.
SK Bystřice. z.s.
TJ Sokol Neveklov, spolek
FIT KLUB ASPV Poříčí n/S.,z.s.
TJ Radošovice, z.s.
TJ Týnec n/S.,z.s.
Kondiční klub Benešov,z.s.
Sokol Teplýšovice, z.s.
RC SPV Kolín
vedení RC
akce RC
TJ SK Bečváry
TJ SK Bečváry
Slavoj Český Brod
Agro Kolín
Spartak Kutná Hora
TJ Ovčáry
TJ Předhvozdí
TJ Tři Dvory
Pohoda Týnec n/L.
Slavoj Žiželice
RCSPV Mělník
vedení RC
akce RC
odbory RC
Dynamo Nelahozeves
TJ Neratovice
Vitana Byšice
TJ Libiš
TJ Kralupy
ASPV Veltrusy
Házená Mělník, z.s.
RCSPV Mladá Boleslav
vedení RC
akce RC
Regiony
Sokol Loukovec, z.s.
AUTO Škoda Mladá Boleslav
Klub gymnastiky Bělá pod Bezd.
RCSPV Nymburk
vedení RC
akce RC
odbory RC
SPV Lysá n/ Lab.
Sokol Krchleby
SKP Nymburk
RCSPV Praha - východ
vedení RC
akce RC
Gymnastika Říčany, z.s.
TJ AERO Odolená Voda
Atletika Stará Boleslav
Svornost Brázdim
TJ Sokol Senohraby
SK Kamenice
TJ Jizera Kraný
Sport Maker, z.s.
TVT Motion Mnichovice, z.s.
Mažoretky Hraběnky Kamenice, z.s.
RCSPV Praha - západ
vedení RC
akce RC
odbory RC
Červený Újezd
TJ Chýně
TJ Hostivice
TJ Slovan Hradišťko
TJ Tachlovice
TJ Vráž
TJ Štěchovice
Gymnastika Dobřichovice, z.s.
TEAMGYM Dolní Jirčany, z.s.
RCSPV Rakovník
vedení RC
akce RC
odbory RC
TJ Čistá, z.s.
Lokomotiva Rakovník, z.d.
RCSPV Beroun
odbory RC
ELÁN sport, z.s.
TJ Broumy, z.s.
TJ Drozdov, z.s.
TJ Spartak Hořovice, z.s.
TJ Kublov, z.s.
TJ Olešná, z.s.
TJ Zaječov, z.s.
TJ Záluží, z.s.
TJ Lokomotiva Zdice, z.s.
vedení RC
akce RC
RCSPV Příbram
vedení RC
akce RC
odbory RC
TJ Spartak Příbram
TK Bohutín, z.s.
Tenisový klub Březnice, z.s.
Gymnastika Dobříš, z.s.
BIOS fit, z.s.
Karlovarská KASPV
Výkonný výbor
Aktuality
Kalendář akcí
Regiony
RCSPV Cheb
Aktuality
Kalendář akcí
odbory SPV
3501020 TJ Lokomotiva Cheb
3501022 SK ASPV Mariánské Lázně
RCSPV Karlovy Vary
Aktuality
Kalendář akcí
odbory SPV
3502021 TJ Jiskra Nejdek
3502026 TJ Ostrov
3502027 TJ MDDM Ostrov
3502060 TJ Slovan Karlovy Vary
RCSPV Sokolov
Aktuality
Kalendář akcí
odbory SPV
3503007 TJ BANÍK Svatava
3503011 TJ BATESTA Chodov
3503019 TJ Olympie Březová
Liberecká KASPV
Výkonný výbor a kontrolní komise
Aktuality
Kalendář akcí
Regiony
RC Česká Lípa
Odbory
Jiskra Nový Bor
SK Jabloňka o.s.
SK Česká Lípa
SK dětí i dospělých v Doksech
Sokol Stvolínky
TJ Kvítko
TJ ASPV Zákupy
TJ Jiskra Cvikov
TJ Jiskra Mimoň
Enliven Centre
Taneční skupina Tutti frutti
RC Liberec
Odbory
TJ Rochlice z.s.
Sportovní klub Sportaktiv z.s.
LOKO I
TJ Lokomotiva 3 z.s.
TJ Spartak Pavlovice spolek
TJ Dynamo z.s.
TJ Starý Harcovz.s
Cvičení Lída Hrádek z.s.
TJ Jiskra Vratislavice spolek
RC Semily
odbory RC Semily
TJ Sokol Přepeře z.s
TJ Sokol Rovensko pod Troskami z.s.
TJ Semily z.s.
TSC Turnov z.s.
Sokol Ohrazenice z.s.
TJ Benešov u Semil z.s.
Sokol Bělá u Tutnova
TJ Čistá u Horek
TJ Sokol Kacanovy z.s.
TK Paul Dance
TJ S. Nová Ves n. P. z.s.
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Zlínská KASPV
Výkonný výbor a metodická rada
Kalendář akcí
Výsledky soutěží
Zápisy VV a MR
Aktuality
Regiony
RCSPV Kroměříž
Regionální rada
Zápisy z porad výboru
Kalendář akcí
Aktuality
Odbory
DDM Uherský Ostroh Aerobik
TJ Holešov
ASPV Loukov, z. s.
Sokol Podhradní Lhota
Sokol Pravčice
SK Kyselovice
Studio Activity Kroměříž, z. s.
RCSPV Vsetín
Plán práce
Zápisy ze schůzí
Metodická rada
Aktuality
ODBORY
TJ Rožnov p. R.
TJ SOKOL Střítež n.B.
TJ Valašské Meziříčí
TJ MEZ Vsetín
TJ Gumárny Zubří
RCSPV Zlín
Odbory regionu Zlín
ASPV SK Zlín, z.s.
ASPV TJ FS Napajedla, z.s.
TJ Jiskra Otrokovice, z.s.
TJ Sokol Vizovice
SK Žlutava, z.s.
SK Rytmik Zlín, z.s.
ASPV Slušovice, z.s.
SKM Výsluní ČASPV Uh. Brod, z.s.
SK Březolupy, z.s.
AK COCO Otrokovice, z. s.
Aktuality
Kalendář akcí
Regionální rada RCSPV Zlín
Královéhradecká KASPV
Kalendář akcí - termínová listina
Výkonný výbor
Zápisy z VV KHKASPV
Aktuality
Kola v přírodě
SHS
XIX. ročník akce Město na kolech
Regiony
RCSPV Hradec Králové
Odbory
TJ SPV Malšovice z.s.
TJ Slavia Hradec Králové, z.s.
T.J. Dynamo Hradec Králové z.s.
TJ Montas Hradec Králové, spolek
TJ Sokol Malšovice, z.s.
TJ Sokol Třebeš, z.s.
Sportingclub Hradec Králové, z.s.
spolek Sport Pro Všechny Předměřice n.L.
TJ Slavoj Skřivany, z.s.
TJ Meteor Hradec Králové, z.s.
RCSPV Jičín
Odbory
TJ Sokol Bašnice, z.s.
TJ Jiskra Hořice, z.s.
TJ Sokol Chomutice, z.s.
TJ Jičín z.s.
TJ Sokol Lužany, z.s.
KLUB SPORTU PRO VŠECHNY Nová Paka z.s.
TJ Sokol Radim z.s.
TJ Sokol Roškopov, z.s.
TJ Sokol Vysoké Veselí z.s.
TJ Sokol Popovice z.s.
RCSPV Náchod
Odbory
TJ Sport po všechny Nové Město nad Metují, z.s.
TJ Náchod, z.s.
SK Nové Město nad Metují
TJ Sokol Starkoč, z.s.
TJ Slavoj Teplice nad Metují z.s.
TJ Sokol Žernov, z.s.
SK Plhov - Náchod, z.s.
RCSPV Rychnov nad Kněžnou
Odbory
Sportovní sdružení Zdravé děti, z.s.
SK Sokol Lipiny, z.s.
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
TJ Sokol Častolovice z.s.
JAMAMI z.s.
TJ Sokol Čestice, z.s.
TJ Sokol Lično, z.s.
TJ Spartak Opočno, z.s.
RCSPV Trutnov
Odbory
Klub SPV Špindlerův Mlýn, z.s.
TJ Jiskra Dolní Brusnice, z.s.
TJ Sokol Havlovice, z.s.
TJ Sokol Lipnice, z.s.
Jiskra Mladé Buky z.s.
SPARTAK TRUTNOV, z.s.
Sparta Úpice
TJ Spartak Vrchlabí, z.s.
TJ Baník Žacléř, z.s.
Pardubická KASPV
Výkonný výbor
Aktuality
Kalendář akcí
Výsledky soutěží
Dokumenty
Fotogalerie
Den sportu 2008
Den sportu 2009
Den sportu
Florbal
Gymnastika
Ringo
Regiony
RCSPV Chrudim
Aktuality
Kalendář akcí
Odbory
Raft club
RCSPV Pardubice
Aktuality
Kalendář akcí
Odbory
Jiskra Holice
Pardubičky
Sokol Chvojenec
Sokol Ostřetín
Sokol Dolní Ředice
Sokol Horní Ředice
Spartak Sezemice
Jiskra Rybitví
SKL Pardubice
Klub SPV Pardubice
RCSPV Svitavy
Aktuality
Kalendář akcí
Odbory
TJ Chornice
TJ Jevíčko
TJ Lubná
TJ Slovan Moravská Třebová
TJ Osík
TJ Spartak Polička
TJ Svitavy
TJ Vendolí
RCSPV Podorlicko
Odbory
Klub sportovní gymnastiky Ústí nad Orlicí
ŠSK Česká Třebová
Loko Česká Třebová
Aktuality
Kalendář akcí
KASPV Vysočina
Dokumenty
Zprávy z VV
Valné hromady
AKTUALITY
Výkonný výbor
Regiony
RCSPV Havlíčkův Brod
Seznam odborů RCSPV Havl.Brod
RCSPV Jihlava
Seznam odborů RCSPV Jihlava
RCSPV Pelhřimov
Zprávy z R RCSPV Pelhřimov
Odbory RCSPV Pelhřimov 2017
RCSPV Třebíč
Zprávy VV RCSPV Třebíč
Kontakty na odbory RC
Kalendář akcí 2020
Odbory RCSPV Třebíč 2017
RCSPV Žďár nad Sázavou
Zprávy ze schůzí a valných hromad 2015,2016
Kalendář akcí RCSPV Žďár n.S. - 2020
Jihomoravská KASPV
Výkonný výbor
Aktuality
Kalendář akcí
Regiony
RC SPV Brno město, z. s.
RC SPV Blansko, z. s.
RC SPV Vyškov, z. s.
RC SPV Znojmo
Sport pro všechny Praha
Výkonný výbor
Kontakty
Kalendář akcí
Aktuality
Odbory
Jihočeská KASPV
Výkonný výbor
Aktuality
Kalendář akcí
Fotogalerie
Fota Doubí 2020
Regiony
České Budějovice
Metodická rada
Aktuality
Kalendář akcí
Fotogalerie
Fotky Hry s míči
Fotky gymnastika PD
odbory SPV
3301005 TJ KOH-I-NOOR
3301006 TJ Lokomotiva
3301063 SK Rudolfov
3301073 SK Lišov
3301100 TJ Vltava Č.B.
Českokrumlovsko
Výkonný výbor
Kalendář akcí
odbory SPV
3302012 Velešín
3302018 Sokol Č.Krumlov
Jindřichohradecko
Metodická rada
Kalendář akcí
Aktuality
Fotky karneval
Fotky venkovní akce pro děti
Fotky další karneval
Fotky atletika
odbory SPV
3302001 Centropen Dačice
3303003 Jiskra Třeboň
3303004 TJ Lokomotiva Č.Velenice
3303005 TJ Slovan J.H.
3303007 Deštná
3303012 TJ Studená
3303013 TATRAN Lomnice
3303015 SK Popelín
3303016 Jiskra N.Bystřice
Písecko
Výkonný výbor
Kalendář akcí
Aktuality
Fotky D.Růžičková
Fotky 2.3.2016
Fotky 3.3.2016
Fotky 11.6.2016
Fotky 15.6.2016
Fotky L.Hejnová
Fotky M.Honzíková
odbory SPV
3304002 Sokol Bernartice
3304019 TJ Chyšky
3304035 Spartak Písek
3304041 Slavoj Protivín
Prachaticko
Metodická rada
kalendář akcí
aktuality
Fotky cyklo
Fotky volejbal
Fotky z činnosti Sokola Čkyně
odbory SPV
3305024 Sokol Zdíkov
3305025 Sokol Vl. Březí
3305026 Sokol Čkyně
3305027 Lčovice
Strakonicko
Metodická rada
Aktuality
Fotky bowling 3.6.2014
odbory SPV
3306001 TJ BLATNÁ
3306029 ČZ Strakonice
Táborsko
Metodická rada
Kalendář akcí
Aktuality
Fotky gymnastika
Fotky z činnosti SK Tučapy
odbory SPV
3307001 Spartak S. Ustí
3307003 Jiskra Bechyně
3307004 Spartak Soběslav
3307005 Viktoria Tábor
3307006 Loko Veselí n.L.
3307012 SK Tučapy
3307029 Sok. Radimovice
3307060 Jiskra Hlavatce
Ústecká KASPV
Výkonný výbor
Dokumenty
Aktuality
Kalendář akcí
Regiony
Děčín
Kontakty
Odbory
Fit klub ŠSK a SPV při ZŠ U Nemocnice Rumburk, z. s.
TJ Slavoj Děčín, z.s.
TJ Sokol Bělá
Chomutov
Kontakty
Odbory
TJ ZŠ SPV Chomutov
SK SPV Klášterec nad Ohří
TJ Klášterec nad Ohří
Pohyb a my Kadaň
Výsledky soutěží RC Chomutov
Plán akcí
Litoměřice
Kontakty
Aktuality RC Litoměřicka
Dokumenty RC Litoměřicka
Kalendář akcí RC Litoměřicka
Odbory
Správná parta z.s.
TJ Litochovice
Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Pokratice - Litoměřice
SK Štětí
Louny
Kontakty
Odbory
TJ Sokol Chožov z.s.
SK HAVRAN Kryry, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice, spolek
TJ Sokol Zeměchy, z.s.
Most
Kontakty
Kalendář akcí RCSPV Most
Odbory
Tělovýchovná jednota Baník Louka, z.s.
TJ Lokomotiva Most z.s.
TJ Slavia Most, z.s.
Tělovýchovná jednota B. Šmerala Most, z.s.
Tělovýchovná jednota SOKOL Obrnice, z.s.
Teplice
Kontakty
Odbory
SK Stadion Teplice,spolek
Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.
SK Trnovany z.s.
Ústí nad Labem
Kontakty
Dokumenty
Kalendář akcí
Odbory
Chemička Ústí nad Labem
Spartak Ústí n. L.
MSK Trmice
Olomoucká KASPV
Kalendář akcí
Aktuality
Výkonný výbor
Regiony
RCSPV Jeseník
RCSPV Olomouc
Rada RCSPV Olomouc
Kalendář akcí RCSPV Olomouc
RCSPV Prostějovsko
RCSPV Přerov
RCSPV Šumperk
SPV Hanušováček
kalendář akcí
Facebook

Počítadlo přístupů

Dnes: 124
Tento měsíc: 17 504
Celkem: 2 375 339

K provozování tohoto webu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace.

OK, souhlasím