Dnes je sobota 23. 06. 2018, svátek má Zdeňka. |


icon Facebook | Vyhledávání na stránkách

Nacházíte se: Mapa stránek

Mapa stránek

 
O nás
Soukromí
Zásady nakládání s osobními údaji na webu
Cookies
Provozní podmínky
Kontakt - sekretariát
Základní informace
GDPR - ochrana osobních údajů
Dokumenty
Porady zástupců KASPV
Stanovy, základní dokumenty
Výroční zprávy
Valné hromady
Tiskové zprávy
Smlouvy
OSA, INTERGRAM
Generali
Úrazové pojištění
OZP 207
Výkonný výbor, kontrolní komise
Komise VV ČASPV
Komise certifikace kvality
Metodická rada
Ekonomická komise
Investiční komise
Komise zahraničních vztahů
Aktuality
Propagační komise
Redakční rada časopisu
Evidence členů
Evidence vyznamenaných
Systém managementu kvality
Materiály SMK
Zápisy KCK
Seznam certifikovaných odborů
EWoS
Sportovní hry seniorů
Sportovní hry seniorů - Praha
Sportovní hry seniorů - regionální akce ČASPV
Zápolení na dálku
Fotbal v chůzi
Slet 2018/WG 2019
Pódiové skladby
Slet 2018 a WG 2019 skladba dospělých
Plavecká soutěž měst
Fotodokumentace
2017
Přehled přihlášených měst
Výsledky
CASHBACK karta ČASPV
KDE nakupovat
CHCI ZDARMA kartu
Mobilní aplikace k nakupování
E-shop
Uživatelský účet
Aktuality
Sportovně diagnostické centrum
ACI - vzdělávací akademie
Činnosti/komise Metodické rady
Komise školení
Aktuality
Komise zdravotní tělesné výchovy
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Subkomise psychomotoriky
Dokumenty komise
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
English Informations
Komise všeobecné gymnastiky
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Výsledky soutěží SG, fotodokumentace
Dokumenty komise
Zápisy ze schůzí komise
Výsledky soutěží T-G, fotodokumentace
Komise hudebně pohybových forem
Dokumenty komise
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Komise rekreačních sportů
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Výsledky soutěží - fotogalerie
Dokumenty komise
Lektoři komise RS
Komise cvičení a pobytu v přírodě
Výsledky soutěží - fotogalerie
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Dokumenty komise
Lektoři komise CPP
Komise PD + RD
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Dokumenty komise
Komise žactva a mládeže
Výsledky atletických soutěží
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Dokumenty, pravidla
Komise dospělých
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Komise seniorů
Složení komise
Aktuality
Kalendář akcí
Kalendář akcí
Krajská školení
Termínová listina centrálních akcí
Fotogalerie z akcí
Vyhlášení republikových soutěží
Časopis
Fotosoutěž
Tělovýchovná zařízení
Sportovní, školicí a klubové centrum Praha
Pronájem prostor
Dům sportu Brno
Aktuality DSB
Kraje/KASPV
Moravskoslezská KASPV
Výkonný výbor
Kalendář akcí
Aktuality
Jubilea
Regiony
RCSPV Ostrava
Odbory SPV
UNIE HLUBINA,z.s.
TJ Sokol Hrabůvka, z.s.
Sokol Pustkovec, z.s.
Sport klub Ostrava-Poruba 2
Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá,z.s.
Jóga v denním životě,z.s.
Spolek Sport pro všechny Ostrava, z.s.
Tělovýchovná jednota Baník Ostrava,
HTJ Odra Ostrava,z.s.
Sport pro ženy Svinov,z.s.
TJ Sokol Ostrava-Nová Ves,z.s.
RCSPV Frýdek-Místek
Odbory SPV
SSK Paskov
TJ Stará Ves n.O.
TJ Kunčice p.O.
TJ Slezan Frýdek-Místek
TJ VP Frýdek-Místek
SK Metylovice
TJ Sokol Palkovice
RCSPV Karviná
Odbory SPV
Baník Havířov
Slovan Havířov
TJ Depos Horní Suchá
Sokol Chotěbuz
Sokol Orlová/Poruba
Slavia Havířov/jóga
Slavia Havířov/ZTV
SK Slezan Orlová
SK SPV Havířov
TJ Lavina Těrlicko
SK Trend Třinec
Baby Club Česílko
Baník Karviná
Kovona Karviná
TJ Albrechtice
Slavoj Český Těšín
RCSPV Bruntál
Odbory SPV
Studio Sport a Zdraví Rýmařov
RCSPV Nový Jičín
Odbory SPV
TJ Libhošť
TJ Mošnov
TJ Nový Jičín
TJ Sokol Pustějov
TJ Sokol Rybí
TJ Kotouč Štramberk
TJ Ženklava
ZRTV Žilina
ASPV Hladké Životice
Cheerleaders Nový Jičín
TJ Sokol Bartošovice
TJ Spartak Bílovec
TJ Klimkovice
ASK Tatra Kopřivnice
RCSPV Opavsko
Odbory SPV
Sokol Bobrovníky
Sokol Horní Lhota
Sokol Kateřinky
Sokol Slavkov
Dokumenty
Fotogalerie
Kuželky RCSPV Ostrava
Ostravský pohár v aerobiku
Jarní sraz RCSPV Ostrava
Seminář seniorů Kunčice p.O.
Foto Cvičíme na hradě
Volejbal MsKASPV
Pódiové skladby MsKASPV
Soutěž CPP Medvědí stezka
Atletika PD+RD
Letní slavnosti Doubí 2010
Foto Atletický čtyřboj MsKASPV
Sportovní gymnastika MsKASPV 2011
KUBB a WOODBALL RCSPV Ostrava
Plzeňská KASPV
Výkonný výbor
Aktuality
Výsledky soutěží
Kalendář akcí
Regiony
RCSPV Plzeň
Složení rady RCSPV
Aktuality
Výsledky soutěží
Kalendář akcí
odbory SPV
Junior club, spolek
TJ Lokomotiva
TJ Union
TJ Slavoj
SK Spartak Škoda
Studio 22
Studio J+A
Fitclub Vitalita
Burisportsacademy
Juniorsport Plzeň
Sport studio V+Š
ŠSK Ventura
AE Klub Lady
Flik - Flak Plzeň
SK MG Slovan Plzeň
SK Plzeň Bolevec
SPV Božkov
TJ Košutka Plzeň,z.s.
SPV Litice
RCSPV Klatovy
Složení rady RCSPV
Aktuality
Kalendář akcí
Odbory SPV
TJ Dolany
TJ Mochtín
SKP Okula Nýrsko
TJ Pačejov
TJ Sušice
TJ Klatovy
RCSPV Rokycany
Kalendář akcí
Složení rady RCSPV
Aktuality
Výsledky soutěží
Odbory SPV
TJ Hrádek
Slovan Janov
Spartak Strašice
SSK Stupno
Všenice
FIT KLUB Zbiroh
RCSPV Domažlice
Složení Rady RCSPV
Aktuality
Kalendář akcí
Odbory SPV
Sokol Kout
Sokol Osvračín
Sokol Postřekov
RCSPV Plzeň - venkov
Složení rady RCSPV
Aktuality
Výsledky soutěží
Kalendář akcí
Odbory SPV
Sokol Dobříč
Sokol Druztová
Sport pro všechny Dýšina
Spartak Chrást
Pohyb Kaznějov
Sokol Kozolupy
DIOSS Nýřany
SPV Tlučná
Tatran Třemošná
Sokol Vejprnice
TJ Zruč
Sokol Žichlice
Fit club Veronika
ASPV při ZŠ Starý Plzenec
TJ Sokol Šťáhlavice,z.s.
OSPV Chotěšov,z.s.
TJ Keramika Chlumčany,spolek
TJ Přeštice,z.s.
RCSPV Tachov
Složení Rady RCSPV
Aktuality
Kalendář akcí
Odbory SPV
Sokol Bor
Aerobic live club
Středočeská KASPV
Aktuality
Kalendář akcí
Výkonný výbor
Revizní komise
Fotogalerie
PARTNEŘI SKASPV
Regiony
RCSPV Beroun
vedení RC
akce RC
odbory RC
RCSPV Benešov
vedení RC
akce RC
odbory RC
Sokol Teplýšovice
Sokol Čechtice
Slavoj Čerčany
TJ Bystřice
Sokol Netvořice
Sokol Nesvačily
Sokol Neveklov
FIT KLUB ASPV Poříčí n/S.
TJ Radošovice
TJ Týnec n/S.,z.s.
Kondiční klub Benešov
RC SPV Kolín
vedení RC
akce RC
odbory RC
TJ SK Bečváry
Slavoj Český Brod
Agro Kolín
Spartak Kutná Hora
TJ Ovčáry
TJ Předhvozdí
TJ Tři Dvory
Pohoda Týnec n/L.
Slavoj Žiželice
RCSPV Mělník
vedení RC
akce RC
odbory RC
Vitana Byšice
TJ Libiš
TJ Kralupy
ASPV Veltrusy
TJ Neratovice
Házená Mělník, z.s.
Dynamo Nelahozeves
RCSPV Mladá Boleslav
vedení RC
akce RC
RCSPV Nymburk
vedení RC
akce RC
odbory RC
SPV Lysá n/ Lab.
TJ Rožďalovice
SKP Nymburk
Sokol Krchleby
RCSPV Praha - východ
vedení RC
akce RC
odbory RC
Sport Maker, z.s.
TVT Motion Mnichovice, z.s.
Mažoretky Hraběnky Kamenice, z.s.
SK Kamenice
TJ Jizera Kraný
TJ Tourist Říčany
TJ AERO Odolená Voda
Atletika Stará Boleslav
Svornost Brázdim
TJ Sokol Senohraby
RCSPV Praha - západ
vedení RC
akce RC
odbory RC
Červený Újezd
TJ Chýně
TJ Hostivice
TJ Slovan Hradišťko
TJ Tachlovice
TJ Vráž
TJ Štěchovice
Gymnastika Dobřichovice, z.s.
TEAMGYM Dolní Jirčany, z.s.
aktuality
fota z akcí
RCSPV Příbram
vedení RC
akce RC
odbory RC
Gymnastika Dobříš
TJ Spartak Příbram
TK PB tisk Bohutín
Tenisový Klub Březnice
RCSPV Rakovník
vedení RC
akce RC
odbory RC
Karlovarská KASPV
Výkonný výbor
Aktuality
Kalendář akcí
Regiony
RCSPV Cheb
RCSPV Karlovy Vary
RCSPV Sokolov
Liberecká KASPV
Výkonný výbor a kontrolní komise
Aktuality
Kalendář akcí
Regiony
RC Liberec
Odbory
TJ Rochlice z.s.
Sportovní klub Sportaktiv z.s.
LOKO I
TJ Lokomotiva 3 z.s.
TJ Spartak Pavlovice spolek
TJ Dynamo z.s.
TJ Starý Harcovz.s
Cvičení Lída Hrádek z.s.
TJ Jiskra Vratislavice spolek
RC Česká Lípa
Odbory
Sokol Stvolínky
TJ Kvítko
TJ ASPV Zákupy
TJ Jiskra Cvikov
TJ Jiskra Mimoň
Jiskra Nový Bor
SK Jabloňka o.s.
SK Česká Lípa
SK dětí i dospělých v Doksech
Enliven Centre
RC Semily
Zlínská KASPV
Výkonný výbor a metodická rada
Kalendář akcí
Výsledky soutěží
Zápisy VV a MR
Aktuality
Regiony
RCSPV Kroměříž
Odbory
TJ Holešov
ASPV Loukov, z. s.
Sokol Podhradní Lhota
Sokol Pravčice
SK Kyselovice
Studio Activity Kroměříž, z. s.
Regionální rada
Zápisy z porad výboru
Kalendář akcí
Aktuality
RCSPV Vsetín
Plán práce
Zápisy ze schůzí
Metodická rada
Aktuality
ODBORY
TJ Rožnov p. R.
TJ SOKOL Střítež n.B.
TJ Valašské Meziříčí
TJ MEZ Vsetín
TJ Zbrojovka Vsetín
TJ Gumárny Zubří
RCSPV Zlín
Odbory regionu Zlín
ASPV SK Zlín, z.s.
ASPV TJ FS Napajedla, z.s.
TJ Jiskra Otrokovice, z.s.
TJ Sokol Vizovice
SK Žlutava, z.s.
SK Rytmik Zlín, z.s.
ASPV Slušovice, z.s.
SKM Výsluní ČASPV Uh. Brod, z.s.
SK Březolupy, z.s.
Aktuality
Kalendář akcí
Regionální rada a Metodická rada RCSPV Zlín
Královéhradecká KASPV
Výkonný výbor
Zápisy z VV KHKASPV
Aktuality
Cvičime pro zdraví
Kalendář akcí
Ocenění instruktorů
Regiony
RCSPV Náchod
Pozvánka na Ringo
TJ Sport po všechny Nové Město nad Metují
RCSPV Rychnov nad Kněžnou
RCSPV Trutnov
Kalendář akcí RC Trutnov
soupiska nejmladšího žactva
soupiska žactvo + dorost
zimní pětiboj
RCSPV Hradec Králové
Kalendář akcí RCSPV HK
Kalendář akcí
RCSPV Jičín
Pardubická KASPV
Výsledky soutěží
Fotogalerie
Den sportu 2008
Den sportu 2009
Den sportu 2010
Florbal 2009
Gymnastika
Ringo
Dokumenty
Výkonný výbor
Aktuality
Kalendář akcí
Regiony
RCSPV Svitavy
kalendář akcí RCSPV Svitavy
odbory RCSPV Svitavy
TJ Chornice
TJ Jevíčko
TJ Korouhev
TJ Lubná
TJ Slovan Moravská Třebová
TJ Osík
TJ Spartak Polička
TJ Staré Město
TJ Svitavy
TJ Vendolí
Aerobik klub Svitavy
TJ Němčice
RCSPV Chrudim
odbory RCSPV Chrudim
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Liboměřice
Raft club
SK Botas Skuteč
SK Třemošnice
kalendář akcí RCSPV Chrudim
RCSPV Pardubice
kalendář akcí RCSPV Pardubice
odbory RCSPV Pardubice
Jiskra Holice
TJ Pardubičky
Klub SPV Lázně Bohdaneč
ASPV Sokol Brozany
ASPV Sokol Chvojenec
ASPV Sokol Ostřetín
ASPV Sokol Dolní Ředice
ASPV Sokol Horní Ředice
Spartak Sezemice
Jiskra Rybitví
Klub SPV Pardubice
KASPV Vysočina
Zprávy z VV
FOTOGALERIE
Atletika 20.5.2017 Třebíč
Přehlídka podiových skladeb - Počátky 2017
Medvědí stezka - Maleč 3.6.2017
Bowling RCSPV Třebíč - dospělí, 4.3.2017
AKTUALITY
Dokumenty
Valné hromady
11.05. 2018 Valná hromada KASPV Vysočina
Výkonný výbor
Regiony
RCSPV Havlíčkův Brod
Seznam odborů RCSPV Havl.Brod
RCSPV Jihlava
Seznam odborů RCSPV Jihlava
RCSPV Pelhřimov
Zprávy z R RCSPV Pelhřimov
Odbory RCSPV Pelhřimov 2017
RCSPV Třebíč
Kontakty na odbory RC
Odbory RCSPV Třebíč 2017
Zprávy VV RCSPV Třebíč
Kalendář akcí 2017
RCSPV Žďár nad Sázavou
Zprávy ze schůzí a valných hromad 2015,2016
Odbory RCSPV Žďár n. Sáz. 2017
Kalendář akcí RCSPV Žďár n.S. - 2018
Jihomoravská KASPV
Výkonný výbor
Aktuality
Kalendář akcí
Regiony
RC SPV Brno-venkov
RC SPV Břeclav
RC SPV Blansko, z. s.
RC SPV Vyškov, z. s.
RC SPV Znojmo
RC SPV Brno město, z. s.
Sport pro všechny Praha
Aktuality
Kalendář akcí
Kontakty
Odbory
Jihočeská KASPV
Výkonný výbor
Aktuality
Kalendář akcí
Fotogalerie
Fota atletika KA 25.5.2013
Regiony
České Budějovice
Metodická rada
Aktuality
Kalendář akcí
Fotogalerie
Fotky gymnastika PD 9.4.2013
Fotky gymnastika PD 8.4.2014
Fotky Hry s míči 9.12.2013
odbory SPV
3301005 TJ KOH-I-NOOR
3301006 TJ Lokomotiva
3301009 SK Pedagog
3301063 SK Rudolfov
3301073 SK Lišov
3301100 TJ Vltava Č.B.
Českokrumlovsko
Výkonný výbor
Kalendář akcí
odbory SPV
3302012 Velešín
3302018 Sokol Č.Krumlov
Jindřichohradecko
Metodická rada
Kalendář akcí
Aktuality
Fotky 12.10.2017
Fotky 5.3.2017
Fotky 21.2.2016
Fotky 25.6.2016
Fotky 29.8.2015
odbory SPV
3302002 JISKRA Chlum
3303003 Jiskra Třeboň
3303004 TJ Lokomotiva
3303005 TJ Slovan J.H.
3303006 Budiškovice
3303007 Deštná
3303012 TJ Studená
3303013 TATRAN
3303014 SKOK J.H.
3303015 SK Popelín
3303016 Jiskra N.Bystřice
Písecko
Výkonný výbor
Kalendář akcí
Aktuality
Fotky 10.9.2015
Fotky 19.9.2015
Fotky 28.9.2015
Fotky 14.11.20105
Fotky 21.11.2015
Fotky atl 15.11.2014
Fotky 11.6.2016
Fotky 15.6.2016
fotky atl 29.11.2014
Fotky VH ČUS Písek 29.10.2014
Fotky D.Růžičková
Fotky 2.129.2015
Fotky 4.10.2015
Fotky florbal 2.2.2015
Fotky florbal RS PA mlžci 25.10.2014
Fotky florbal RS PA stžci 25.10.2014
Fotky 17.10.2015
Fotky 28.10.2015
Fotky 19.4.2015
Fotky 20.2.2015
fotky atletika RS 6.6.2015
Fotky 2.3.2016
Fotky 3.3.2016
Fotky 17.5.2015
Fotky L.Hejnová
Fotky Velikonoční florbalový turnaj v JH
Fotky M.Honzíková
Fotky Krajská atletika 31.5.2014
Fotky florbal Chyšky 23.6.2014
Fotky RS atletika 7.6.2014
Fotky florbal JH 3.5.2014
odbory SPV
3304002 Sokol Bernartice
3304019 TJ Chyšky
3304035 Spartak Písek
3304041 Slavoj Protivín
Prachaticko
Metodická rada
kalendář akcí
aktuality
Fotky vol 15.11.2014
Fotky cyklo 21.6.2014
odbory SPV
3305024 Sokol Zdíkov
3305025 Sokol Vl. Březí
3305026 Sokol Čkyně
3305027 Lčovice
Strakonicko
Metodická rada
Aktuality
Fotky bowling 3.6.2014
odbory SPV
3306001 TJ BLATNÁ
3306029 ČZ Strakonice
Táborsko
Metodická rada
Kalendář akcí
Aktuality
Fotky gymnastika 25.4.2013
odbory SPV
3307001 Spartak S. Ustí
3307003 Jiskra Bechyně
3307004 Spartak Sobě.
3307005 Viktoria Tábor
3307006 Loko Veselí n.L.
3307012 SK Tučapy
3307029 Sok. Radimovice
3307060 Jiskra Hlavatce
Ústecká KASPV
Výkonný výbor
Dokumenty
Aktuality
Kalendář akcí
Regiony
Děčín
Kontakty
Chomutov
Plán akcí
Kontakty
Odbory
TJ ZŠ SPV Chomutov
SK SPV Klášterec nad Ohří
TJ Klášterec nad Ohří
Pohyb a my Kadaň
Výsledky soutěží RC Chomutov
Litoměřice
Kontakty
Aktuality RC Litoměřicka
Dokumenty RC Litoměřicka
Kalendář akcí RC Litoměřicka
Odbory
Správná parta z.s.
TJ Litochovice
Slavoj Litoměřice
TJ Sokol Pokratice - Litoměřice
SK Štětí
Louny
Kontakty
Most
Kalendář akcí RCSPV Most
Kontakty
Teplice
Kontakty
Ústí nad Labem
Kontakty
Dokumenty
Kalendář akcí
Odbory
Chemička Ústí nad Labem
Spartak Ústí n. L.
MSK Trmice
Olomoucká KASPV
Kalendář akcí
Aktuality
Výkonný výbor
Regiony
RCSPV Jeseník
RCSPV Olomouc
Rada RCSPV Olomouc
RCSPV Prostějovsko
RCSPV Přerov
RCSPV Šumperk
SPV Hanušováček
kalendář akcí
Airtrack/Kin-ball
Kin-ball
Partneři ČASPV
SPS - Kolektivní člen
Obchodní partneři
Smluvní podmínky/nabídky
Mediální partneři
Mistry s mistry
PrávěTeď - o.p.s.
Napište nám
Mapa stránek


Martin Modl, 2009

Copyright © 2009 - 2018 | Česká asociace Sport pro všechny | spolek třetího tisíciletí

K provozování tohoto webu využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Další informace.